Hizmet Politikamız

Biz biliyoruz ki; Zaman=Para

Kaynaşlı Ekspres olarak biz, koşulsuz müşteri memnuniyeti,sektördeki gelişmeleri güncel olarak takip etmek ve uyum sağlayarak gelişmek ,müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda rekabet güçlerini arttıracak çözümler ve avantajlar sunmak,müşterilerimizi hizmet sürecinde eksiksiz bilgilendirmek ,sektör kalite standartlarına uygun hizmet ve çözümler sunmak,uluslararası standartlara uygun güvenli taşımacılık yapmak gibi belirli başlı hizmet politikalarına sahibiz.

Kaynaşlı Ekspres mesleki birikimin verdiği cesaret ve iş hacmimizin giderek artması sonucu Uluslar arası Nakliye sektöründe farklı bir bakış açısı ile kurulmuş bir kuruluştur. Artan rekabet koşullarında zamanında ve doğru bilgi akışı ile müşterilerimizin iş gücünü azaltarak kendi dallarında kendilerine daha fazla zaman ayırabilmelerini sağlamak hedefimizdir.

Kaynaşlı Ekspres Olarak Hedefimiz

Profesyonel, eğitimli ve motive çalışan ve iş ortakları ile, sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olmak, yurt içi pazarda liderliği yakalayarak bir dünya şirketi olmaktır.

Taşımacılık Sektöründe Farklı Bir Bakış Açısı

Kaynaşlı Ekspres uluslararası normlara uygun taşımacılık yaparak güvenilirlik imajını sürekli kılan firmamız uluslarası taşımacılık kanununda yer alan tüm yükümlülükleri yerine getirmektedir.Aynı zamanda yasada yer alan ve sahip olunması gereken tüm belgelere sahiptir.Müşterilerimizin beklentilerini ve güvenini asla boşa çıkarmayarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı amaçlamıştır.

Uluslararası Normlara Uygun Taşımacılık

Kaynaşlı Ekpsres müşteri memnuniyetine odaklanarak rekabet üstünlüğü sağlayan, uluslararası nakliyat şirketleriyle rekabet edebilen, hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen, faaliyet ve mali performansıyla sürekli büyüyen bir şirkettir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet
Sayfa Başına Dön