Hakkımızda

Firma Tarihi

Şirketimizin temelleri 1997 yılında Kurnaz Kardeşler Nakliyat olarak atıldı.1997 yılından günümüze Nakliye ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösterdik.2013 yılında şirket felsefemiz ile birlikte ünvanımızı Kaynaşlı Ekspres Nakliyat Ltd. Şti. olarak değiştirdik. Şirketimizde özmal olarak 11 çekici, 12 adet dorse bulunmaktadır.

Verimlilik : Taşıma modellerimiz ve Taşıma esnasında verdiğimiz tüm lojistik hizmetleri Müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.Araç takip sistemimizle tüm araçlarımızı Müşterilerimize takip ettirir, dogru bilgiyi zamanında ulaştırarak daha gerçekçi planlamalar yapmalarını sağlarız.

Araştırma Geliştirme : Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni hizmet alanları yaratmak, mevcut hizmetlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz;

Kaynaşlı Ekpsres olarak nakliyat sektöründe girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.

Misyonumuz;

Hedeflediğimiz vizyon çerçevesinde kurumsal altyapıyı kurmak, tüm yönetim birimlerinin görev ve sorumluluklarını, eşzamanlı olarak yerine getirmelerini sağlayarak, hedeflere ulaşmak.

Şirket Yönetimi

Hüseyin Kurnaz
Ortaklar Kurulu Başkanı

Servet Kurnaz
Şirket Müdürü

.....
Sekreter

......
Baş Şoför

Üyesi Olduğumuz Kurumlar

  • T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı
  • Türkiye Odalar ve
    Borsalar Birliği
  • Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği
  • Uluslararası Nakliyeciler Derneği
Sayfa Başına Dön